Adres
Śląskie Kampery
ul. Dębowa 14C
44-348 Skrzyszów

Pracujemy w godzinach
Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sobota  8:00 - 13:00

Kamper do wynajęcia – jak znaleźć dobrą wypożyczalnie

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kamper do wynajęcia – Wynajem kampera to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Jest to także doskonały sposób na podróżowanie po świecie. Wynająć kampera można w kilku miejscach, a my chcielibyśmy Ci pomóc w wyborze najlepszego dla Ciebie.

Wynajem kampera to idealny pomysł dla tych, którzy chcą podróżować i odkrywać nowe miejsca. Jednocześnie cieszyć się swobodą i elastycznością nie korzystając z drogich hoteli. Wynajmujesz kampera i wyruszasz tam, gdzie tylko zechcesz. Często hotele wiążą się z wysokimi kosztami pobytu, kamperem zaś można przebywać w dowolnym miejscu, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Wynajem kampera to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Wiele osób uwielbia spędzać czas na łonie natury, a kamper doskonale się do tego nadaje. Można w nim przewozić rowery, sprzęt pływający czy inne akcesoria. Dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie na ciekawy urlop dla całej rodziny bądź ekipy znajomych.

kamper do wynajęcia

Modele kamperów dostępne w naszej wypożyczalni

Najlepsze miejsca na wynajem kampera

Wypożyczalnia śląskie kampery oferuje szeroki wybór kamperów do wynajęcia. Posiadamy kampery 4, 5 oraz 6 osobowe. W naszej firmie możesz również wynająć samochody osobowe oraz dostawcze. Posiadamy wypożyczalnię samochodów. Wypożyczalnia Śląskie Kampery mieści się w Skrzyszowie k. Wodzisławia Ślaskiego. Ta lokalizacja jest bardzo wygodna ponieważ mieści się ona tuż przy autostradzie A1. Dzięki temu podróżując na południe europy można łatwo i szybko dotrzeć do Włoch, Francji a nawet Hiszpanii czy Chorwacji.

Wynajem kamperów w naszej wypożyczalni to strzał w dziesiątkę. Posiadamy nowoczesne i bogato wyposażone kampery wyprodukowane w 2022 roku. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.  Ceny naszych usług są bardzo atrakcyjne i ustalane indywidualnie, w zależności od terminu oraz miejsca wynajmu. Wynajmując kampera lepiej zrobić to w profesjonalnej firmie niż u osoby prywatnej. Tylko wtedy można liczyć na fachową obsługę i pełne bezpieczeństwo.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kamper do wynajęcia – Jak wybrać najlepszą ofertę?

Szukając odpowiedniego kampera dla siebie musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Po pierwsze, upewnij się, że wypożyczalnia oferuje kampery w dobrym stanie technicznym. Po drugie, sprawdź opinie o wypożyczalni. Warto wybrać taką, która cieszy się dobrą renomą i ma pozytywne recenzje. Porównaj też ceny w różnych wypożyczalniach. Dzięki temu możesz znaleźć taką ofertę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.
Zwróć uwagę na to, aby wypożyczalnia oferowała kampery w dobrym stanie technicznym – najlepiej nowe modele kilkuletnie. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek.
Upewnij się też, że wypożyczalnia jest godna zaufania. Sprawdź ceny w różnych wypożyczalniach i porównaj je ze sobą. Wybierz taką ofertę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Ważne jest byś zwrócił uwagę na wyposażenie auta oraz jego stan. Wypożyczając auto powinieneś mieć zapewnione pełne ubezpieczenie OC/AC. Pamiętaj też, żeby dokładnie przeczytać umowę, oraz ogólne warunki wynajmu.

Przed podróżą kamperem warto przejść kompleksowe szkolenie z obsługi kampera. Zapoznaj się z wszystkimi funkcjami i działaniem urządzeń, które będziesz musiał używać. Sprawdź jak obsługiwać WC oraz zbiornik na wodę szarą i zbiornik na wodę czystą. Ważne byś widział jak korzystać z ogrzewania kampera i klimatyzacji. Pomimo bogatego wyposażenia kampera pamiętaj o zabraniu ze sobą podręcznej apteczki oraz leków. Lepiej mieć je z sobą niż szukać w zagranicznych aptekach.

kamper do wynajęcia

Gdzie można znaleźć kampery do wynajęcia?

Jest wiele miejsc, w których można znaleźć kampery do wynajęcia. Można skorzystać z usług wypożyczalni, a także bezpośrednio od osób prywatnych. Warto porównać ceny i oferty w różnych miejscach, aby znaleźć najkorzystniejszą dla siebie. Wypożyczalnia kamperów to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się na chwilę wyrwać z codzienności i przeżyć przygodę.

Jest to także opcja dla tych, którzy nie mają czasu lub możliwości by mieć swojego własnego kampera. Kampery można znaleźć w profesjonalnych wypożyczalniach lub u osób prywatnych. Warto jednak wypożyczać je w doświadczonych wypożyczalniach. Taki wybór zapewni nam to że wynajęty kamper będzie na najwyższym poziomie.

SPRAWDŹ OFERTĘ

OFERTA SPECJALNA

Sprawdź ofertę specjalną, bądź ofertę sezonową. Zarezerwuj swojego kampera już teraz

SPRAWDŹ OFERTĘ

Jakie są ceny kamperów do wynajęcia?

Ceny kamperów są różne i zależą od tego kiedy go wynajmujesz. Wypożyczalnie kamperów oferują również wiele dodatkowych usług, takich jak ubezpieczenia czy dodatkowe wyposażenie kampera. Warto sprawdzić za co trzeba dopłacić, aby dokładnie wiedzieć ile będzie kosztował wynajem kampera. W dodatkowym wyposażeniu kampera często znajdziesz grill, meble ogrodowe, a także podstawowy sprzęt turystyczny.

Ceny kamperów mogą się różnić w zależności od sezonu, a także od tego, jaki typ kampera sobie wybierzesz. Najdroższe są oczywiście kampery z pełnym wyposażeniem, ale można także znaleźć tańsze modele. Warto porozmawiać z pracownikiem wypożyczalni i dowiedzieć się, jakie są ich ceny oraz co oferują w ramach usług. Sprawdź czy w cenie kampera uwzględniony jest zastaw pościelowy, kuchenny i łazienkowy.

Czy kamper ma ogrzewanie i klimatyzację? Sprawdź czy wypożyczalnia udostępnia dodatkowe akcesoria, takie jak krzesła, stolik lub zadaszenie. Sprawdź jakie jest wyposażenie kuchni kampera , czy uwzględnione są naczynia i garnki, a także lodówka. Czy kamper jest wyposażony w telewizor i sprzęt audio? Sprawdź czy są dostępne ładowarki USB i gniazda do podłączenia urządzeń elektrycznych.

kamper do wynajęcia

Podsumowanie

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ważne jest by wybrać najlepszą ofertę wypożyczalni kamperów. Idealnie, by kamper był w miarę nowy lub kilkuletni. Warto też poprosić o pokazanie oraz przeszkolenie z obsługi kampera przed wypożyczeniem. Żeby mieć pewność, że będzie on działał tak jak powinien. Pamiętaj o wszystkich dokumentach potrzebnych do jazdy kamperem – musisz mieć prawo jazdy kategorii B oraz aktualne badania techniczne pojazdu. Często wypożyczalnie wymagają minimalnego okresu posiadania prawo jazdy kategorii b. Posiadamy również wypożyczalnię samochodów Auto Mix

Śląskie kampery kamper do wynajęcia